Internetipood

Täisvalmis internetipoe väljatöötamine

Täisväärtuslikku internetipoodi, isegi kõige lihtsamat, pole nii lihtne ise luua ja see pole ka kõigile kaugeltki jõukohane. Ja kvaliteetse disaini, läbimõeldud struktuuri ja funktsionaalsusega veebilehe arendamiseks on vaja tervet spetsialistide meeskonda. IVIA Marketing pakub teenuste täiskompleksi mis tahes keerukusega täisvalmis internetipoodide väljatöötamiseks. Peate meile lihtsalt helistama või jätma avalduse veebilehele.

Milleks on vaja internetipoodi?

Seda tüüpi veebilehe peamine eesmärk on müüa mitmesugust tüüpi kaupu. Seda vajavad nii suurettevõtted kui ka väikeettevõtjad, kes soovivad hakata tooteid internetis müüma.

Meie ettevõte pakub sellise kvaliteetse ja ja professionaalse internetipoe väljatöötamist, mis hakkab tõepoolest kasumit teenima.

internet magazin.jpg 256

Mida te saate, kui tellite meilt?

Kliendid otsustavad esimese 20-30 sekundi jooksul, kas veebilehel olevaid tooteid vaadata või veebilehelt lahkuda, seega on spetsialistide põhiülesanne luua lihtne ja mugav projekt, mis klienti köidab.

Täisvalmis internetipoe väljatöötamiseks teevad meie spetsialistid selliseid töid nagu serverite seadistamine, vahemällu salvestamine, veebilehe sisu koostamine, disaini ja küljenduse väljatöötamine, kataloogi kaubaga täitmine ja projekti testimine.

Seejuures hõlmab veebileht ise:

Lisaks õpetame teid või ettevõtte spetsialisti projektiga töötama, seda seadistama, uudiseid, tooteid publitseerima jm. Loome täisvalmis veebilehe nullist.

Tagame ka täiendava tehnilise toe ja SEO-reklaami.

Kui palju maksab internetipoe väljatöötamine?

Tööde maksumus sõltub internetipoe suurusest, selle eripärast, toodete arvust, lisateenuste ühendamise vajadusest, integreerimisest jne.

Hind arvutatakse teie projekti jaoks individuaalselt, sõltuvalt eelistustest, tehnilise ülesande olemasolust ja muudest teguritest.

Samuti pakume 6 kuuks projektide tehnilist teenindust ja garantiid ning väljatöötamise käigus tekkinud vigade avastamisel kõrvaldame need tasuta.

Kuidas tellida täisvalmis internetipood?

IVIA Marketingi teenuste kasutamiseks peate meile kirjutama või helistama nimetatud numbril. Samuti saate posti teel saata valmis tehnilise ülesande, kui see on olemas, ning spetsialistid arvutavad kohe maksumuse ja teevad teatavaks koostöötingimused.

Kui teil on küsimusi, on meie tehnilise toe spetsialistid alati valmis neile vastama. Pöörduge meie poole!

Kirjutage meile! Analüüsime teie projekti tasuta ja koostame uue veebilehe väljatöötamise plaani!