Ärilehtede loomine

Ärilehed aitavad ettevõttel kiiresti auditooriumile vajalikku infot edasi anda, jagada olulisi uudiseid ja otsida potentsiaalseid kliente.

FACEBOOK

Ettevõtte Facebooki-lehel on täiskomplekt tööriistu oma ettevõtte internetis tutvustamiseks. Firmastiilis kujundus, oluline sisu, klientidele automaatsete vastuste seadistamine, täielik teave teenuste kohta, kontaktid ja teiste kasutajate hinnangud. Tooteid müüvatele ettevõtetele on eraldi funktsioon kataloogiga kaupluse loomiseks. Lai valik parameetreid võimaldab lehte ettevõtte eesmärkide järgi täpselt seadistada. lles pärast oma ettevõttele Facebook Businessi konto loomist ja seadistamist on võimalik käivitada sihitud reklaam.

Facebook Business
Sihitud reklaam alates 50 eurost

INSTAGRAM

Aasta-aastalt tuleb Instagrami üha rohkem ettevõtteid, kuna see platvorm on suurepärane koht uute klientide tähelepanu köitmiseks.

Ettevõtte Instagrami-leht on sünkroonitud Facebooki kontoga, võimaldades seeläbi mugavalt ja kiiresti hallata mõlemat kontot. Kui see on õigesti seadistatud, siis dubleeritakse Instagrami postitus automaatselt Facebookis ning kõiki sõnumeid, kommentaare ja statistikat saab hallata ühest kohast.

Google Business

Google Businessi konto võimaldab tootepäringu sisestamisel otsingumootorisse näha teie ettevõtet ja selle kontaktteavet (veebileht, telefoninumber, aadress, lahtiolekuajad), aga ka teiste kasutajate hinnanguid ja kommentaare. Enne veebilehe reklaami käivitamist Google Adsis tuleb seadistada Google Business.

Pakume järgmisi täisvalmis teenuseid:

Google Business

Kirjutage või helistage telefonil +372 56 224 337
Analüüsime meeleldi teie projekti ja teeme kasuliku pakkumise!

Kirjutage või helistage telefonil +372 56 224 337
Analüüsime meeleldi teie projekti ja teeme kasuliku pakkumise!